EmWay

EmWay

باشگاه مشتریان استقلال مالی ( EmWay) 

 

فروشگاه اینترنتی ام وی با هدف اعتلای کارآفرینی و فرهنگ فروش اینترنتی در زمستان 96 در  ایران پا به عرصه وجود گذاشته و تمام تلاش و کوشش خود را در اجرای این امر مهم انجام داده و خواهد داد. در این راستا می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به بیکاری در نسل جوان را برطرف نموده و اشتغال زایی انجام شود. ام وی یکی از استاندارد ترین و بهترین روش های ارائه کالا و خدمات می باشد و تمامی استانداردها و معیارهای مورد نظر ایرانیان در آن لحاظ گردیده است.

 

 

 

فروشگاه و باشگاه مشتریان ام وی دارای مجوزنماد اعتماد الکترونیکی  (ای نماد) می باشد

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.

نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت دو سال صادر می‌گردد.

همچنین فروشگاه و باشگاه مشتریان ام وی دارای مجوز کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد.

وفق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و وفق ماده ۸۷ آیین نامه نظارت بر کسب و کارهای مجازی ، سایت هایی که مجوز کشوری کسب و کارهای مجازی را داشته باشند می توانند در کل کشور فعالیت نمایند و کالاها و خدمات خود را عرضه و گسترش نمایند .

این مجوز بر پایه پروانه کسب اتحادیه کسب و کارهای مجازی بر طبق شرایط و ضوابط به مدت ۵ سال صادر می گردد و قابل تمدید نیر می باشد .

 

اهداف ما:

کمک به شما براي اينکه به افراد علاقمند ، صادقانه کمک کنيد تا زمانشان را به‌طور عاقلانه‌اي براي ساختن آينده‌شان سرمايه‌گذاري کنند تا در نهايت ، به استقلال مالي برسند و اينجاست که شما به‌عنوان يک "مشتری "  مورد اعتماد و احترام ، در زمينه تجارت الکترونیک و خرید و فروش اینترنتی و مشارکت در فروش شناخته خواهيد شد.

آنچه که به یک تیم، قدرت لازم برای حرکت در مسیر موفقیت را می‌دهد، داشتن یک نقشه راه شفاف، دقیق و آینده‌نگرانه است. چشم‌انداز، مأموریت و ارزش‌های ما چهارچوب روشن و قدرتمندی برای حرکت پایدار در این مسیر است.

 

هدف ما ... کمک به ايجاد تغييرات مثبت در "فروش اینترنتی" براي تبديل آن به يک حرفه قابل اعتماد و مورد احترام ؛ آنطور که بايد باشد. اين باعث مي‌شود تا شما به ‌عنوان يک " مشتری و نماینده فروش یا فروشنده "  به آن زندگي که مي‌خواهيد و لايق آن هستيد دست پيدا کنيد.

در یک جمله :ساخت جامعه ثروتمند با خلق یک حرفه مستقل برای هر فرد.

 

فلسفه ما ... اين است که اگر شما به مردم براي داشتن آنچه که مي‌خواهند ، کمک کنيد ، آنها نيز به شما براي داشتن چيزهايي که مي‌خواهيد ، کمک خواهند کرد.

 

رسالت ما ... اول، ارتقاي سطح دانش و معلومات شما در زمينه بازاريابي و فروش و دوم، تغيير نظام باورهاي شما نسبت به خودتان و شغل‌تان (چراکه باور داريم که براي داشتن چيزهايي که تابه‌حال نداشته‌ايم بايد تبديل به کسي بشويم که تابه‌حال نبوده‌ايم)

 

شعار ما ...  ما اینجاییم تا هر ایرانی در هر جای دنیا به استقلال مالی برسد.

 

 

جهت دریافت اطلاع بیشتر با ما در ارتباط باشید. کلیک کنید

 [ چهار شنبه 1 بهمن 1399 ] [ 1:15 ] [ Espad Group ]
[ ]